AUDI S5

900 AED / Gün

AUDI S5 aracını Dubai'de günlük 900 AED karşılığında; günlük 250 km dahil, depozitosuz, Dubai genelinde ücretsiz teslimat ve 7/24 destek ile kiralayın. AUDI S5, şık tasarımı ile dengeli bir sürüş karakterini harmanlayan zarif bir performans kupesidir. Sportif bir dokunuşla sofistike, hızlı bir günlük sürücü isteyenler için uygundur, özel bir süper arabanın agresif kenarını taşımadan. Dubai'nin otoyolları ve şık akşamları için ideal olan bu araç, hıza daha sessiz ve olgun bir bakış açısı sunar.

Son güncelleme: Temmuz 2026
Dahil kilometre 250 km / Gün
Depozito Depozito yok
Dubai teslimatı Ücretsiz teslimat
Müşteri desteği 7/24 Destek

AUDI S5

Dahili kilometre limiti
250 km / Gün
Ek kilometre ücreti
20 AED / km
1200 AED
900 AED per day
No Deposit Required
PREMİUM Özellikler
Navigasyon Sistemi
Adaptif Hız Sabitleyici
Hız Sabitleyici
Elektrikli Koltuklar
Deri Koltuklar
İklim Kontrolü (Klima)
Aktif Direksiyon
USB Type-C
Dokunmatik LCD Ekran
Karartılmış Camlar
Apple CarPlay
Park Asistanı
Kör Nokta Uyarı Sistemi
Park Sensörleri
Android Auto
SRS Hava Yastıkları
Geri Görüş Kamerası
Bluetooth
Dijital HUD Ekran
Premium Ses Sistemi
Sunroof / Panoramik Cam Tavan

Bu AUDI S5 Dubai seyahatiniz için doğru araba mı?

Özel bir spor araba ile lüks bir kruvazör arasında seçim yapmak zor olabilir. Bu AUDI S5 her ikisini birleştirmeyi amaçlıyor, bu yüzden karakterinin planlarınıza uyup uymadığını anlamanıza yardımcı olacak üç önemli sorunun cevabını burada bulabilirsiniz.

Bu AUDI S5 ne tür bir sürüş deneyimi sunuyor?

S5, pürüzsüz ve dengeli bir sürüş sunar, tepkisel ivmelenmesi ise telaşlı değil, zahmetsiz hissettirir. Dört tekerlekten çekiş sistemi, her koşulda güçlü bir tutuş ve güven sağlar, bu da onu günlük kullanıma uygun bir spor coupe yapar. Kabin, seyir hızlarında sessiz kalır, böylece sürekli motor gürültüsü olmadan yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Bu AUDI S5 Dubai’da günlük sürüş ve işler için pratik mi?

Evet, bir coupe için oldukça pratik. Arka koltuklar kısa yolculuklar için yetişkinleri ağırlayabilir ve bagaj alanı valiz veya market alışverişi için yeterli alan sunar. Süspansiyonu sert ama hız kesiciler veya çukurlar üzerinde acı verici değil, ayrıca iyi dış görünürlük ve yönetilebilir boyut, dar Dubai park yerlerinde daha büyük performans araçlarına göre daha az stresli bir park deneyimi sağlar.

Kim için AUDI S5 en uygundur?

Spor bir his veren bir araba isteyen, aşırı dikkat çekmeden veya sert bir sürüşle başa çıkmak istemeyen sürücüler için idealdir. İş seyahatinde olanlar veya çiftler, uzun yolculuklar için alçakgönüllü varlığını ve konforunu takdir edeceklerdir. Ayrıca, açık yollarda heyecanlı sürüşten hoşlanan ancak günlük işe gidip gelmelerde veya bir gece dışarıda medeni kalabilen bir araca ihtiyaç duyan herkes için uygundur.

AUDI S5 Hakkında Sık Sorulan Sorular

Dubai'de AUDI S5 kiralamanın günlük ücreti ne kadar?

Dubai'de AUDI S5 kiralamanın günlük ücreti AED 900'dir. Kiralamaya günlük 250 km dahildir ve depozito gerekmez.

Dubai'de AUDI S5 aracını depozitosuz kiralayabilir miyim?

Evet. Dubai'de AUDI S5 aracını depozito ödemeden kiralayabilirsiniz. Kiralamaya günlük 250 km dahildir.

Dubai'de AUDI S5 kiralamasına kaç kilometre dahildir?

Dubai'de AUDI S5 kiralamasına günlük 250 km dahildir. Dahil olan günlük sınırı aşmanız durumunda ek kilometreler ayrıca ücretlendirilir.

Dubai'de AUDI S5 kiralamak için hangi belgeler gereklidir?

Turistlerin pasaport kopyası, ziyaret vizesi, geçerli sürücü belgesi ve gerekiyorsa uluslararası sürücü belgesi sunması gerekir. BAE sakinlerinin Emirates ID ve geçerli BAE sürücü belgesi sunması gerekir.

AUDI S5 otelime veya Dubai Havalimanı'na teslim edilebilir mi?

Evet. AUDI S5; Dubai genelindeki otellere, Dubai Havalimanı'na, evlere, ofislere ve iş adreslerine teslim edilebilir.

Dubai'de AUDI S5 nasıl rezerve edilir?

Dubai'de AUDI S5 aracını WhatsApp veya telefon üzerinden rezerve edebilirsiniz. Kiralama tarihinizi seçin, gerekli belgeleri gönderin, rezervasyonu onaylayın ve araç belirttiğiniz konuma teslim edilsin.

AUDI S5 Dubai'de kullanmak için iyi bir seçim mi?

Evet. AUDI S5; şehir içi sürüşler, oteller, iş seyahatleri, etkinlikler, fotoğraf çekimleri ve özel günler için Dubai'de lüks bir sürüş deneyimi sunan harika bir seçimdir.

Dubai'de AUDI S5 kiraladığımda neler dahildir?

Dubai'de AUDI S5 kiralamaya günlük 250 km dahildir ve depozito gerekmez. Yakıt, Salik, otopark, trafik cezaları ve ek kilometreler ayrıca ödenir.

Popüler Araçlar

 

Müşterilerimiz Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Dubai Showroom

Dubai Lokasyonumuz

Hızlı rezervasyon, profesyonel destek ve her duruma hazır premium araç filosu ile Dubai'de lüks araç kiralama için First Supercar Rental'ı ziyaret edin. Lokasyonumuz turistler, sakinler ve iş seyahatinde olanlar için Dubai'de sorunsuz, güvenilir ve üst düzey bir kiralama hizmeti arayanlara kolay erişim sunar.

Hızlı Rezervasyon Lüks Filo 7 Gün Destek
Adres

Azizi Riviera 46 Mağaza 26, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Telefon

+971 502808780

Müsaitlik

Rezervasyonlar ve destek günlük olarak mevcuttur

Bizi Arayın WhatsApp